pneumatofora

Katolicka

Odnowa w Duchu Świętym

diecezji opolskiej

26 sierpnia 2023 r. w Klasztorze Sióstr św. Józefa w Kluczborku miało miejsce pierwsze spotkanie członków Domów Miłosierdzia Diecezji Opolskiej oraz osób które rozpoczęły dwuletnią formację do posługi modlitwą uwolnienia modelem 5 kluczy, które po ukończonej formacji będą również posługiwać w Domach Miłosierdzia.

Spotkanie rozpoczęło się o godz. 10:00 zawiązaniem Wspólnoty i wspólnym uradowaniem się sobą.
Gośćmi naszego dnia skupienia były przedstwicielki Domu Miłosierdzia Józefów - Małgorzata Wójcik oraz Katarzyna Topicha.

Małgosia i Kasia podzieliły się z nami swoim doświadczeniem posługi w Domu Miłosierdzia oraz zachęciły wszystkich tych którzy rozpoczeli drogę formacji do posługi modlitwą uwolnienia. Małgosia również opowiedziała historię powstania Przymierza Domów Miłosierdzia "Serce Ojca" do którego po uroczystej Eucharystii przystąpiły nasze Domy Miłosierdzia.

O godzinie 18:00 rozpoczęła się uroczysta Eucharystia pod przewodnictwem Biskupa Waldemara Musioła, który erygował dekretem Nr 78/2023/A/KNC-K z dnia 26.08.2023 r. Domy Miłosierdzia w Kluczborku, Opolu i Nysie


Te trzy Domy Miłosierdzia działająpod wspólną Moderacją w skład której wchodzą:
ks. Artur Kasprzycki - Duchowny Koordynator Katolickiej Odnowy w Duchu Świętym Diecezji Opolskiej
Jacek Nakonieczny - Świecki Koordynator Katolickiej Odnowy w Duchu Świętym
Anna Nakonieczna - Odpowiedzialna za DM Kluczbork
Hanna Grubiak - Odpowiedzialna za DM Opole
Joanna Pacześ - Odpowiedzialna za DM Nysa

W tym samym dniu formację do posługi modlitwą uwolnienia rozpoczęło blisko 30 osób, które przez dwa lata będą się przygotowywać do podjęcia posługi w Domach Miłosierdzia.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o modlitwie uwolnienia modelem 5 kluczy lub chcesz się zapisać na modlitwę to zapraszamy do naszej zakładki:
https://opole.odnowa.org/formacja/modlitwa-uwolnienia/

zachód słońca