pneumatofora

Katolicka

Odnowa w Duchu Świętym

diecezji opolskiej

RUSZAMY Z ZAPISAMI!!!
JeReO - czyli Jesienne Rekolekcje Odnowy w Duchu Świętym Diecezji Opolskiej. Rekolekcje przeznaczone dla wszystkich którzy chcą ten czas spędzić z Katolicką Odnową w Duchu Świętym Diecezji Opolskiej. Nie musisz być członkiem Wspólnoty aby być z nami :-) ZAPRASZAMY!!!
TERMIN: 13-15 listopad 2020 r.
MIEJSCE: Góra Świętej Anny.
W tym roku chcemy aby nas zgromadziły trzy rzeczy:
MOC BOŻA - JEDNOŚĆ - WSPÓLNOTA.
Głównym prowadzącym będzie ks. Artur Potrapeluk - Przewodniczący Krajowego Zespołu Koordynatorów Katolickiej Odnowy w Duchu Świętym w Polsce.
Co mamy Wam do zaproponowania i kogo będziemy jeszcze gościć? Proponujemy Wam takie poziomy jak:
1. Poziom główny - MOC BOŻA - JEDNOŚĆ - WSPÓLNOTA - prowadzący ks. Artur Potrapeluk
2. Poziom dla Małżonków - prowadzący Iwona i Marcin Ziemniewicz z Tarnowskich Gór
3. Poziom dla młodzieży (13 lat wzwyż) - Piotr Dogoński od wielu lat związany z Rekolekcjami JEZUS ŻYJE jako prowadzący poziom dla młodych
4. Poziom dla dzieci (7-12 lat) - Gabriela Rejak - Instruktor tańca uwielbienia Worship Style, Koordynator diakonii dzieci przy Odnowie w Duchu Świętym, animator i terapeuta zajęciowy. Na co dzień pracuje z dziećmi w przedszkolach ucząc tańca oraz prowadzi terapię zajęciową z osobami dorosłymi
Dodatkowo w piątek będziemy gościć:
- Eucharystii przewodniczyć będzie i wygłosi Słowo ks. Bp. Andrzej Przybylski Delegat Komisji Episkopatu Polski dla Katolickiej Odnowy w Duchu Świętym w Polsce.
- Młodzież zapraszamy na wyjątkowe spotkanie z Raperem TAU, który przyjedzie specjalnie na spotkanie z młodymi ludźmi aby podzielić się swoim życiem i tym jak Bóg je zmienił.
JAK SIĘ ZAPISAĆ?
Wystarczy wysłać swoje zgłoszenie na adres e-mail: jereo@opole.odnowa.org lub zgłosić to telefonicznie pod nr: 604-275-219
podając takie informacje jak:
- Imię i Nazwisko
- nr tel. do kontaktu
- miejscowość i Wspólnota
- jaki poziom się wybiera
- jeżeli są dzieci to koniecznie podać rok urodzenia (potrzebny do ustalenia zniżki)
- jaki pokój (ilu osobowy) i z kim zakwaterowanie
- dieta (jeżeli macie jakieś specjalne diety itp.)
W tym roku mamy do zagospodarowania tylko pokoje z łazienkami. Z uwagi na pandemię bardzo Was prosimy abyście się dogadali między sobą we Wspólnotach kto z kim będzie w pokoju abyśmy mogli Was razem zakwaterować. Nie będziemy kwaterować ludzi z różnych miejscowości i Wspólnot razem. Każda zgłaszająca się osoba otrzyma informację zwrotną potwierdzającą przyjęcie zgłoszenia. W wiadomości zwrotnej również otrzymacie informację ile należy wnieść opłaty za Rekolekcje oraz nr konta na, które należy wpłacić należność. W przypadkach losowych uniemożliwiających przyjazd na Rekolekcje wniesiona opłata będzie zwracana. Będziemy Was również prosili aby w tym roku w dniu przyjazdu w czasie zakwaterowania przywieźć ze sobą wypełnioną i podpisaną "ankietę Covid-19". Jest ona konieczna z uwagi sytuację, w której przyszło nam żyć. Wzór ankiety będzie wysłany w e-mailu. Pokoje i ceny za pobyt (nocleg+wyżywienie) wszystkie pokoje z łazienkami, cena dotyczy opłaty za 1 osobę.
1 os - 290 zł
2 os - 210 zł
3 os - 190 zł
4 os - 190 zł
5 os - 190 zł
7 os - 190 zł
Zniżka dla dzieci:
Rok urodzenia: 2020, 2019, 2018 - bezpłatnie bez łóżka i bez wyżywienia
Rok urodzenia: 2012-2017 - 50 % zniżki
Rok urodzenia: 2011 i wcześniej pełna opłata za pobyt
ZAPISY TRWAJĄ DO 31 PAŹDZIERNIKA 2020!!!
ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!!!
DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ!!!

Nastepny wpis: Diecezjalny Dzień Jedności Wspólnot Odnowy w Duchu Świętym

zachód słońca